ÇAYYOLU ÖZEL OKULLAR

Çayyolu Özel Okullar

Çayyolu özel okullar Ankara Çayyolu’nda bulunan özel okullar arasında en eski ve en köklü kurumlardandır. Çayyolu’ndaki özel okulların temelini atan kurum 2005 yılından günümüze kadar şubelerine yenilerini katarak büyümektedir. 2018 yılı itibariyle 7 şubesi bulunan özel okulun kreş, anaokul, ilkokul, ortaokul bölümleri vardır. Ayrıca 2018 yılı itibariyle kreş, ilkokul, ortaokul ve liseyi kapsayan bir kampüs ve yurt bulunan bir kompleks düşünülmektedir. Öğrencilerin en iyi eğitimi almaları için özel okul tüm imkanları barındıran bir okul sistemi bulunmaktadır. Okul, 6500 m2 kapalı alana ve 1750 m2 açık alana sahip büyük bir özel okuldur.

Çayyolu özel okullar yüzme havuzu, 2 adet spor salonu, 1 adet halı saha ve 250 kişilik konferans salonu bulunan büyük bir okuldur. Yüzme havuzu okulun tüm öğrencilerine açıktır. Uzman eğiticiler öğrencilere yüzme dersleri vermektedir. Öğrenciler düzenli olarak etkinlik saatlerinde eğiticilerin gözetiminde yüzme dersleri almaktadır. Özel okul sağlandığı imkanlar ve kaliteli eğitimiyle adını kısa sürede duyurmuştur. Binden fazla öğrencisi, yüzden fazla personeli ve 7 şubesiyle öğrencilere kreş eğitiminden başlayarak liseye kadar çok iyi bir eğitim almaktadır. Önümüzdeki yıldan itibaren planlanan kampüs kompleksi bittiğinde lisede dahil olacaktır. Böylece üniversiteye kadar kaliteli ve nitelikli eğitim alarak istedikleri meslek için iyi bir alt yapı oluştururlar. Başarılarını üniversiteyle taçlandırırlar.

Çayyolu özel okullar öğrencilerin eğitim kalitelerini artırmak için birçok uzmanla çalışmaktadır. Akademik eğitimlerini spor, sanat ve kültür etkinlikleriyle destekleyerek okulda geçirdikleri zamanı kaliteli hale getirmektedirler. Okul sadece akademik eğitimin verildiği bir kurum değildir. Öğrencilerin sosyalleşebilecekleri, arkadaş edinebilecekleri bir kurumdur. Öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanı sıra duyuşsal, sosyal ve psikomotor gelişimlerini de destekleyen etkinlikler yapılmalıdır. Çayyolu özel okulda öğrencilerin çok yönlü gelişimleri için eğitim vermektedir. Okulun kendine ait bir de radyosu bulunmaktadır. Radyo uygulaması bulunan her telefonda radyo dinlenebilmektedir. Radyoda öğrenciler ve öğretmenler derslerle, belirli gün ve haftalarla ilgili etkinlikler ve uygulamalar yapılmaktadır. Öğrenciler diksiyon ve spikerlik eğitimlerini uygulamalı olarak almaktadır. Dersler dışındaki etkinlikler dışında sürekli olarak müzik yayını yapılmaktadır. Öğrenciler için gerekli olan tüm eğitimleri veren okulun değerli öğrencileri arasına katılabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Özel Okul Fiyatları başlıklı makalemizde etimesgut özel okul fiyatları ve özel okul fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın