Etimesgut Özel Okul Fiyatları

Özel Okul Fiyatları

Etimesgut özel okul fiyatları Ankara’da okulun sağladığı imkanlara göre değişmektedir. Etimesgut’taki özel okul eğitim-öğretime 2005’te başlayarak Etimesgut’un ilk özel okullarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Etimesgut’a kaliteli eğitimi taşıyan ilk kurumlardandır. Eğitime anaokul, kreş ve etüt merkezi olarak başlayan okul, 2013 yılı itibariyle bünyesine ilkokul ve ortaokulu katarak gelişmiştir. 2018 yılı itibariyle yeni şubeler açarak yoluna devam etmektedir. Eğitim kurumunun bünyesindeki öğretmen kadrosunu genişletmesinin, öğrenci profilinin genişlemesinin sebebi eğitimde kaliteye ve mükemmeliyete önem vermesidir. Öğrenciler için en kaliteli ve iyiyi seçen kurum öğrenci ve veliler tarafından tercih edilmektedir. Öğrenciler okula girdikleri ilk andan sıcak, samimi bir ortama geldikleri anlarlar. Evlerinde gibi hissederek mutlu olurlar.

Etimesgut özel okul fiyatları diğer özel okullarla karşılaştırıldığında verdiği eğitime, öğrenciye verilen etkinliklere göre gayet uygundur. Öğrencilerin tüm yönleriyle gelişimlerini hedefleyen kurum bunun için birçok dalda etkinlik fırsatı sağlamaktadır. Okulun kendine ait bir radyo kanalı bulunmaktadır. Bu radyo kanalında öğretmen ve öğrenciler tarafından eğitimle ilgili programlar yapılmaktadır. Program dışında kesintisiz müzik yayınları gerçekleştirilmektedir. Radyo programı üzerinden öğrencilere radyo ve televizyon spikerliği eğitimi verilmektedir. Öğrenciler uygulamalı bir şekilde radyoda yayın yaparak hem spikerlik deneyimi yaşarlar hem de diksiyon dersleri alırlar. Öğrenciler yaparak yaşayarak, daha kalıcı öğrenmeler gerçekleştirirler. Öğrenciler için en iyi öğrenme yolu onların aktif olmasıdır. Öğrencilerin kendilerine olan güvenleri artar ve başarmaya güdülenirler.

Etimesgut özel okul fiyatları Etimesgut’taki öğrencilere uygun fiyatlara kaliteli eğitim veren bir okuldur. Okulun yüzme havuzu bulunmaktadır. Tüm öğrenciler uzman eğitmenlerinin eşliğinde yüzme dersleri alarak yüzebilirler. Öğrenciler için kapalı ve açık spor salonları bulunmaktadır. Voleybol, basketbol, futbol, tenis gibi sporlar için bu spor alanları kullanılmaktadır. Okulda her gün 1 ders saati etkinliklere ayrılmaktadır. Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerin yapıldığı SKS dersi yapılmaktadır. Drama, tiyatro, müzik, resim gibi pek çok dalda etkinlikler yapılmaktadır. Bilgisayar çağında yaşadığımız için öğrencilere teknolojik gelişmeleri yakından takip edebilmeleri için gerekli eğitimler verilmektedir. Öğrenciler robotik kodlama ve yazılım dersleri verilmektedir. Geleceğin bilgisayar ve yazılım mühendislerinin eğitimleri şimdiden verilmektedir.

Bir önceki yazımız olan ÇAYYOLU KOLEJLERİ başlıklı makalemizde Çayyolu Kolej, Çayyolu koleji ve Çayyolu kolejleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın