Anaşehir Okulları Ortaokul ve Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Büşra KAPLAN

Değerli Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz

Amacımız; Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda, nitelikli bireyler yetiştiren, örnek gösterilen ve öncelikli tercih edilen öncü bir kurum olmaktır.

Bu amaç doğrultusunda öğrencilerimizi özgür ve demokratik, ulusal, evrensel ve ahlaki değerleri sahiplenen, ülke ve dünya sorunlarına duyarlı, sorgulayan, eleştiren ve farklılıkları kucaklayan, kendine güvenen bireyler olarak yetiştirmeye tecrübeli kadromuzla devam ediyoruz.

Ortaokul kadememize geçerek gençliğe bir adım daha yaklaşmış olan çocuklarımızı 21. yy. becerileriyle donatarak onların hem akademik hem sosyal olarak gelişimlerine katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Heyecanıyla, enerjisiyle artık o bir genç dediğimiz lise kadememizde ise onlara hem yurt içi hem yurtdışı eğitim fırsatları sunarak meslek seçimlerini istekleri ve becerileri doğrultusunda planlama yolunda onları desteklemekteyiz.

“Biz her şeyi gençliğe bırakacağız… Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.” diyen önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün sözleri ışığında sizlere sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

Büşra KAPLAN

Anaşehir Okulları Ortaokul ve Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı