Sincan Fatih Kolejleri

Sincan Fatih Kolejleri
Geniş Servis Ağı

Ankara’nın parmakla gösterilen koleji Sincan Fatih kolejleri her sene olduğu gibi bu öğretim yılında da öğrencilerini başarıyla buluşturmaya devam ediyor. 2005 yılında kurulduğumuzdan beri bizlere emanet edilen bütün öğrencilerimizi, her zaman istedikleri akademik başarıya ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar hiçbir öğrencisini başarıya ulaştırmamış sayılı kolejler arasında olan okulumuz bu sayede sadece Sincan Fatih’in değil bütün Türkiye’nin en kaliteli eğitim kurumlarından biri olmaya hak kazanıyor.

Sincan’ın En iyi Koleji

Sincan Fatih kolejleri olarak bu başarıyı elbette öğrencilerimizi anlayarak elde edebiliyoruz. Öğrencilerimizin hayattan neler istediklerini, zevklerini, ilgilerini belirleyerek adeta onların ihtiyaçlarına göre özel olarak şekillendirilmiş müfredatımız ile onlara okulu sevdiriyoruz. Akademik başarının okulu sevmekten geçtiğini inandığımız okulumuzda bu sevgiyi ise Milli Eğitim Bakanlığı onaylı müfredat listemiz ile başarmaktayız. Deneyimli öğretmenler ve işlerinin uzmanı psikoloji danışmanları ile birlikte hazırladığımı müfredatımız da her öğrencinin ihtiyaçlarını, zevklerini karşılayacak dersler bulunmakta. Özel olarak hazırlanmış listemizde ister kültürel alanlarda, ister bilimsel alanlarda, ister sanatsal alanlarda ilgisi olan bütün öğrencilerimizin zevkle katılabileceği dersler bulunmakta. Örneğin; kültürel derslerle ilgilenen öğrencilerimiz için halk dansları, modern danslar, bale, drama gibi dersler bulunuyor, bilimsel alanlarla ilgilenen öğrencilerimiz için robotik kodlama ve yazılım, bilgisayar, bilim atölyesi, satranç gibi dersler bulunuyor, sanata ilgi duyan öğrencilerimiz için ise tiyatro, resim, müzik, radyo ve televizyon derslerimiz bulunmakta. Zengin ders sistemimize eşlik eden, her sene bakımları düzenli olarak yapılan teknolojik dersliklerimiz ve atölyelerimiz ise öğrencilerimize hak ettikleri dersleri alma imkanını sunuyor.

Sincan’ın En Köklü Koleji

Tabi ki de yıllardan beri süregelen başarımızın en büyük mimarları seçkin öğretmen kadromuzdur. Sincan Fatih kolejleri olarak kurulduğumuz ilk günden beri sadece alanlarının en iyisi öğretmenler ile çalışma prensibimizi koruyarak bugünlere geldiğimizi belirtmeliyiz. Kendi evlatlarımız gibi gördüğümüz öğrencilerimize sadece eğitimciliğe yıllarını vermiş, deneyimli öğretmenlerin engin tecrübeleriyle ders vermelerine izin veriyoruz. Böylece öğrencilerimizi ülkemizin ulu önderi Atatürk’ün eğitim konusunda çizdiği parlak yolda eğitebiliyoruz. Onları ülkemize hayırlı birer parlak genç olarak kolejimizden mezun ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sincan Fatih Liseleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.