Ortaokul Veli Yorumları

Anaşehir Koleji’ne bu sene arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine katıldık. Okulu seçerken oğlumuzun hem akademik hem de sosyal olarak gelişimini sağlamayı hedefledik. Okulun ilkeli ve disiplinli yönetimi, çağın gereklerine uygun eğitim ve öğretim olanakları sunması, seçkin öğretmen kadrosu ile çocuğumuzun akademik ve sosyal gelişimine katkı sağladığı inancındayım. Çocuklarımıza okulda aile ortamı yaşatan başta sınıf öğretmenimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve okul personeline teşekkür ederim.

Her şey yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımız için ve biliyorum ki çocuğum çok doğru adreste. Kurucularımız, genel müdürümüz, halkla ilişkilerimiz ve başta sınıf öğretmenimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimiz, hiçbir zaman desteklerini esirgemeyip çocuğuma hep örnek oldular. Eksik yönlerde destekleyip yüreklendirdiler. Olağanüstü bilgi ve deneyimleriyle Ankara’da tek adres ANAŞEHİR KOLEJİ.

Anaşehir Koleji; öğrencilerinize  ve işinize olan sevginiz takdire şayandır. Her şey için teşekkürler, İyi ki varsınız.

Anaşehir Koleji eğitim, spor ve sanat alanlarında kendilerini ifade edebilecek bireyler yetiştirir.

Oğlumun en az evimizde bizimle olduğu kadar güvende olduğunu bildiğim yer. Öğretmenlerimizin hissettirdiği mutluluk ve sevgi… Öğretimin ve eğitimin doğru merkezi… Teşekkür ederiz.

Kızımız Zeynep Naz için; 4 yaşındayken tanıştığımız Anaşehir Koleji benim için,  kızımın çok mutlu olduğu, hem akademik hem de sosyal anlamda doyurulduğu, Matematik ve Türkçe’yi sevmeye başladığı, güzel arkadaşlıklar edindiği bir yuva. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Evrensel değerlere saygılı, önce insan olmanın önemi ve değerini, eğitimin birinci önceliği sayan ve çocuklarımızı bu yönde yetiştiren öğretmenlerimize ve bunu sağlayan kurumumuza çok teşekkür ediyoruz.

İyi bir okul arayışında olan sayın veliler, size bir anne olarak kısaca söylemek isterim ki; eğer çocuğunuz öncelikle iyi bir eğitim alsın istiyorsanız Anaşehir Koleji sizin aradığınız adrestir. Eğitimin yanı sıra diğer aktiviteler de olsun istiyorsanız yüzme, basketbol, voleybol, futbol, halk oyunları, modern danslar burada. Yabancı dil olmazsa olmaz. İngilizcenin yanı sıra seçmeli ( Fransızca, Almanca, Rusça) ikinci yabancı dil burada. Anaşehir Koleji ortaokulunda okuyan oğlumun başarı çıtasının yükselişinde emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkürler…

Oğlumun ikinci evi. Güvendiğim ve inandığım yer. Biliyorum ki orada güvenli. Bakarken, gördüğümüz özellikleri olan sıcak, güvenilir ortamı ile biliyorum ki yavrum orada mutlu. Samimiyetiniz için teşekkür ederim.

Çok değerli yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz, vermiş olduğunuz eğitim ve öğretimden çok memnunuz. Çocuklarımızla ve benim kızımla ilgilendiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Aile sıcaklığında, hoşgörülü bir ortamı soluduğumuz eğitim kurumu. Sanki parçanız ve eğitim sistemi, öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz hepsi bu parçanın unsurları. Çocuklarımızı güzel yarınlara taşıyacak yegâne eğitim, öğretim yuvalarından birisi. Böyle güzellikleri bir noktada buluşturan bütün emekçilerimize sonsuz teşekkürler.
Saygılarımla.

Uzun uzun araştırmalar sonucu çocuklarımın geleceği için bulmuş olduğum güvendiğim Anasehir Koleji, yanılmadığımı bana ispatlamış bir eğitim kurumudur. Gerek yöneticileri gerekse, güler yüzlü öğretmenleri ile çocuklarım güzel bir eğitim dönemi geçirdi. Her konuda bize destek olan değerli sınıf öğretmenimize ayrıca teşekkür ederim. Çevreme de her fırsatta anlattığım ve tavsiye ettiğim bu eğitim yuvasına tertemiz bir gelecek için teşekkürlerimi bildiririm. Sevgi ve saygıyla kalın.

Anaşehir Koleji Ailesi ile 2017-2018 yılı öğretim yılında tanıştık. İyi ki de tanışmışız. Oğlum ilkokulu başka bir özel kolejde bitirdiği için Anaşehir Koleji’nin farkını daha iyi anlayabiliyoruz. İlk başlarda butik bir okul olması bizi korkutmuştu. Fakat oğlumdaki olumlu gelişmeler, müfredat ve daha fazlasıyla birlikte öğrendiği tüm konulara olan hakimiyeti, sizinle bire bir takip  şansımız, bu korkumuzu huzur ve mutluluğa dönüştürdü. Genç ve idealist bir öğretmen kadrosu, tecrübeli yöneticiler, mutlu ve güler yüzlü tüm çalışanlarla siz harika bir ailesiniz. Biz de bu aileye dahil olduğumuz için kendimizi şanlı hissediyoruz. Hepinize sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sevgilerimle.

Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Çocuğumun her gün yeni ve doğru şeyler öğrendiğini görmek beni çok mutlu ediyor. Verdiği eğitimiyle, disipliniyle, sevgiyle ve tüm samimiyetiyle ilgilenen Anaşehir Koleji’nde okuyan oğlumun iyi yerlere geleceğini gösterdiler. Saygılı, başarılı, üretken Atatürkçü çocuklar yetiştirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

İyi ki sizinleyiz, çok mutluyuz. Sizlerle başarıya hazırız.

Okuldan genel olarak memnunuz.

Kızımızı okulunuza kayıt yaptırmamızdaki en önemli etken eğitim ve öğretim sisteminde Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda hareket eden, yenilikçi, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmasını sağlayacak bir eğitim kurumu olmanıza inandığımız içindir ki Anaşehir Koleji’ni seçtik. Doğru bir karar verdiğimizi zaman içinde gördük. İdari kadro, öğretmenler ve personel ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Kendi yeteneğinin farkında olan sorumluluk sahibi sosyal açıdan destekli, bilinçli, kendini ifade edebilen, modern, Atatürkçü hayata hazır çocuklar ve gençler yetiştirmek bu devirde zor da olsa biz bunu başarabileceğinize inanıyoruz. Okulda sizler, evlerde de biz velilerin desteğiyle bunu başarabiliriz. Külekci ailesi olarak hepinize tek tek teşekkür ederiz.

 2013 yılında tanıştık ve o yıldan bu yana devam eden, sıcak, ilgi ve hoşgörülü davranışlar gördüm. Öğretmenler olsun, çalışanlar ve yöneticilerden çok memnunum. Ve özellikle sevgili kurucularımıza çok teşekkür ederim.

Eğitim her şeyden önce gelir. Ancak eğitimin yanında sosyal etkinlikler, güvenlik ve temizlik bir velinin çocuğu istediği ve önem verdiği hususlardır. Anaşehir Koleji tüm bunları en iyi şekilde ve özenle çocuklarımıza sunmaktadır. Kızımı gönderdiğim okulumuza seneye oğlumu da göndereceğim. Çok memnunum.

İnsanın en değerli varlığı çocuklarıdır. Onların eğitimi için okul seçimi çok önemli ve zordur. Anaşehir Koleji neden doğru seçimdir? Çünkü okul yönetimi çocuk gelişimi konusunda profesyoneldir. Tüm kurucu ve idareci personeli bu işin uzmanıdır ve hala amatör bir ruhla bu işi yapmaktadır. Atatürkçüdür, bu yönde eğitim vermektedir. Aile sıcaklığıdır. Sizi bir bütüne ait hissettirir. Kısaca en iyi seçimlerden biridir.