Sincan Fatih Özel Okullar

Sincan Fatih Özel Okullar
Geniş Servis Ağı

2005’te başladığı eğitimcilik serüvenine bugün Ankara’nın en iyi özel okulu olarak devam eden Sincan Fatih özel okullar, yeni öğretim yılında da kapılarını Ankara’nın en iyi öğrencilerine açıyor. Özel okul isminin hakkını veren öğretim kurumumuz son teknolojik donanımlara sahip sınıfları, atölyeleri, spor salonları ile Türkiye’nin en iyi müfredatlarından birine sahiptir. Tabi ki de derslerimizin hepsinin ülkemizin en seçkin öğretmenleri tarafından verildiğini söylememize gerek bile olmadığını düşünüyoruz. 15 yıla yaklaşan okul deneyimimiz bu özel imkanlar ile birleşince gururla söyleyebiliyoruz ki Ankara’nın en iyi özel okulları arasına ismimizi kolayca yazdırabildik.

Sincan Fatih’in En Çok Tercih Edilen Özel Okulu

Sincan Fatih özel okullar denilince insanların aklına başarı kavramının gelmesi kesinlikle seçkin müfredatımızdan kaynaklanmaktadır. Yıllar yılı edindiğimiz eğitim deneyimimiz ve uzman psikologların yardımı ile geliştirdiğimiz sistemimizde öğrencilerimizin akademiksel olarak başarıya ulaşmasını sağladığımız gibi ruhsal, kişiliksel olarak da doyuma ulaşmalarını sağlıyoruz. Yani Millî Eğitim Bakanlığı onaylı müfredatımız ile her öğrencimizin ilgisini çeken, hobilerine hitap eden, merak ettiği doyurucu konuları ders olarak işliyoruz. Evladınız sanatla ilgileniyor ise drama, tiyatro, müzik gibi derslerimizle okuluna hevesle geliyor. Eğer sporla ilgilenen bir öğrencimiz var ise basketbol, futbol, okçuluk, yüzme, jimnastik gibi derslerle okula ilgisini sağlıyoruz. Yirmi beşten fazla ek dersimiz ile bütün öğrencilerimiz için okulumuzu adeta ikinci bir ev haline getirmemiz kesinlikle bizleri başarıya götüren etkenlerin başında yer alıyor.

Sincan’ın Parmakla Gösterilen Özel Okulu

Bizleri diğer özel okullardan farklı kılan en büyük özelliğimiz ise derinden inandığımız ilke ve anlayışlarımız olmalıdır. Sincan Fatih özel okullar olarak eğitimin sadece akademik başarıdan ibaret olmadığını biliyoruz. Bu sebeple okullarımızda öğrencilerimize sadece akademik bilgiler vermek yerine onlara başarılı, seçkin birer insan olmaları için gerekli ilkeleri de öğretiyoruz. İlkelerimizi ise tabi ki de ülkemizin baş öğretmeni olan Atatürk’ün belirlediği eğitimsel ilkelerden almaktayız. Atatürk’ün bizler için çizdiği yolu takip ederek bizlere emanet edilen öğrencilerimizi sadece akademiksel bir başarıya götürmüyoruz. Onları hayatta karşılaşabilecekleri her türlü duruma, soruna karşı hazırlıyoruz. Eğer sizlerde çocuklarınızın daha iyi bir hayatta şansları olmalarını isterseniz sizleri de okulumuza bir çay içip, okulumuz hakkında konuşmaya davet etmek isteriz.

Bir önceki yazımız olan Çakırlar Kolej başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.