Veli Yorumları

Anaşehir Okullarıyla, oğlumuzun anaokuluna başlamasıyla tanıştık. Okula alışmada zorluk, yemek ayırt etme, kurallara uymama gibi birçok problemi öğretmenlerimiz ve yöneticilerimizin gösterdikleri ilgi, sevgi ve sabırla aştık. Bize hem yol gösterdiler hem destek oldular. Şimdi ikinci çocuğumuzu da gözümüz arkada kalmadan Anaşehir Anaokulu’na gönderiyoruz.

Uyum sağlamakta her sıkıntı çektiğimizde okul yönetimi ve öğretmenleri her zaman yanımızda oldular. Bu yüzden onlara teşekkür ediyorum.

Okul araştırmamız sürerken tavsiye üzerine Anaşehir okuluna kayıt yaptırdık. Başladığımız günden beri her yaşadığımız olumlu ya da olumsuzlukta hep kendine güvenen ve bilgili bir ekip olduğunu gördük. Her acabamız da yanımızdaydılar ve gönül rahatlığıyla, iki oğlumu gözü kapalı emanet ettim her sabah. Müzeyyen Hanım varsa emin ellerde ve güvende hissettim. Her konuda ilgili ve güler yüzlü öğretmenlerimize ve tüm yönetime teşekkürlerimi iletiyorum.

Sevgili Anaşehir Ailesi;

Biliriz ki güven zor kazanılan ama kolay kaybedilen bir histir. Sizlere iki göz nurumuzu emanet edecek güveni oluşturduğunuz için; sabrınız, sevginiz ve emeğiniz için teşekkür ederiz. Sizlerle tanışmamız ilk çocuğumuzu anne kucağından ayırıp ellerinize emanet ettiğimiz yıllara dayanmakta. Zaman içerisinde verdiğimiz kararın doğru olduğuna inancımız ve bizimle kurduğunuz ilişkinin sağlamlığıyla ikinci çocuğumuzu da emanet etmekte hiç tereddüt etmedik. Hayatımızdaki tüm katkılarınızdan dolayı sevgiler ve teşekkürler.

Okul müdürü ve ekibinin çocuklara olan sevgisi ve ilgisi bugüne kadar gözümüzü arkada bırakmadı. Okulun uyguladığı eğitsel yaklaşım bizim beklentimizle bire bir örtüşüyor. İnsan ilişkilerini ve değerlerini ön plana alan ve öğretmeninden müdürüne bu değerlerin uygulanmasında örnek olan Anaşehir Anaokulu’na çok teşekkür ediyoruz.

3 senedir kızımız Zeynep Ece’nin ve biz ebeveynlerinin gelişiminde yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Atatürk ilkelerine bağlı, demokratik, çağdaş ve özgürlükçü eğitim sisteminizin Anaşehir Koleji İlkokulu’nda da devam edeceği düşüncesi ile evladımızı gönül rahatlığı içerisinde sizlere tekrar emanet ediyoruz. İlk olarak mutlu, sonra donanımlı, meraklı, özgür, adil, sevgi dolu ve sorumluluk sahibi bireyleri bilimin ışığında yetiştirmeye devam etmeniz dileği ile…

Kızım 1.5 yaşından beri bir çok kreşe gitmek zorunda kaldı. Sevgi dolu, huzurlu ve güvenli bir ortamda büyümesi Anaşehir Anaokulu Koleji’nin farkıyla oluştu. Çocuk gelişimi konusunda çok yetkin ve çok özel olan Anaokulu müdüremiz ve sevecen, bilgili, genç ve dinamik öğretmenimiz kızımıza çok büyük katkılar sağladılar. Kızımızın gelişiminde çok büyük fark yarattığı için Anaşehir Anaokulu Koleji’ne ve tüm çalışanlarına teşekkürü bir borç biliriz. Sevgilerimizle

Anaşehir Anaokulu’na arkadaş tavsiyesi ve okul müdürümüzün öğrenciler ve veliler ile olan iletişimi ilgisi, sevgisi, tecrübesi nedeniyle tercih ettik. İki yıl sonunda yaptığımız tercihin ne kadar isabetli olduğunu gördük.