İlkokul Veli Yorumları

Zordur farklılık yaratmak… Kızımızın Anaşehir Koleji çatısı altında yaşanılası bir eğitim sürecini gerek eğlenceli, gerekse eğitici imkanlar ışığında keyifli hale getirerek teknolojinin imkanlarından en üst seviyede faydalanıp geleceğe emin adımlarla ilerlemesi sağlanıyor. Gerek dolu dolu geçirdiği eğitim hayatı, gerekse sosyal yaşantısına ışık tutacak aktivitelerle saygılı, disiplinli, başarılı, üretken, Atatürkçü bir gençlik yetiştiriyor olmanız bizim için onur verici.

Çocuklar bizim geleceğimizin aynasıdır. Onlar için hazırlayacağımız gelecek planlarının başında gelen eğitim sürecinde yapmış olduğumuz uzun araştırmalar neticesinde okul seçimimizin ne kadar doğru olduğunu her fırsatta bize yaşatan ANAŞEHİR Koleji’ ne teşekkür ederiz.

Kızımızın hergün okuldan geldiğinde yaşadığı sevinç ve mutluluğu ifade edecek kelimeleri bulmak oldukça zor. Her geçen gün yaşadığı değişimi ve gelişimi görmemek mümkün değil. Bir hamur gibi yoğurularak şekil verilen çocuklarımızın sanat eserine dönüşmesini izlemek gurur verici. Ona bizim baktığımız gibi sevgi dolu bakan, yüreğinde yaşattığı her güzel duyguyu kızımıza yansıtan bir öğretmenimizin olması ayrı bir mutluluk.

Hayat merdivenlerinin ilk adımını emin  ve sağlam adımlarla  atmasını sağlayan, ona eğitim hayatında yürümenin yanı sıra koşmanın, oynamanın, düşünmenin, yaratıcılığın, özgüvenli olmanın nasıl olduğunu öğreten sevgili öğretmenimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Biliyoruz ki kızımız emin ellerde ve biliyoruz ki attığı her adım sağlam olacak. Yaptığı her yeni girişim için bilinçli ki yaşadığı hayatına yön veren insan öğretmeni, Hatice Karahan olacak.

Anaşehir Koleji ailesi ve Hatice Karahan öğretmenimizle olmaktan mutlu ve huzurluyuz. Teşekkür ederiz. Sevgilerimizle.

Anaşehir Kolejini tercih ederken, çocuğu okula ilk kez başlayan her ebeveyn gibi, çocuğumuzun yeni bir fiziki ve sosyal çevreye uyumu, güvenliği ve sağlığı ve akademik gelişimi konularında endişeliydik. Geriye dönüp bir yılı değerlendirdiğimizde, vermiş olduğumuz kararın doğruluğundan ve Anaşehir Koleji’nin bir parçası olmaktan ancak mutluluk duyduğumuzu söylemek isteriz. Her şeyden önce oğlumuz Tevfik Hakan bir yıl boyunca her bir gün mutlu ve heyecanlı bir şekilde okula devam etti ve bir gün bile okula gitmek istemiyorum demedi. Akademik ve sosyal gelişimini, arkadaşlarıyla pozitif ilişkisini, çevresini algılamasını ve millet ve vatan sevgisini acık bir şekilde gözlemleyebiliyorduk. Tabi ki bu gelişiminde, en önemli pay Hayat Öğretmeni Nuray Hanım’a aitti. Sadece Hakan`da değil tüm sınıf arkadaşlarında, Nuray Öğretmen’e karsı, ilham verici bir saygı, sevgi ve hayranlığın geliştiği aşikârdı. Diğer öğretmenlerimiz tarafından, çocuklarımızın potansiyelinin tespit edilip geliştirilmesinde gösterdikleri özveri ve başarıya da değinmeden edemeyeceğiz.

Birçok güzel ve anlamlı anımızın yanında, kalbimizde önemli yer eden bir anıyı belirtmeden geçemeyeceğiz. Yılbaşında tüm arkadaşları ve öğretmenleri için evde hediye hazırlarken, T.Hakan, aniden donup “Babacım, Salih Amca`ya (Güvenlik Görevlisi) hediye hazırlamadık ama” dedi. Gülümseyerek “Salih Bey`e neden hediye alalım ki” diye sordum. T.Hakan, “her gün sabahları bizi karşılıyor, günaydın diyor, akşamları iyi aksamlar diyor, bizi kötülerden koruyor” dedi. Anlaşılacağı üzere akademik eğitimi birçok yerde elde edebilirsiniz, ancak vicdan ve değerler eğitimini her yerde bulamazsınız. Ailecek size çok şey borçluyuz Nuray Öğretmenim ve su anda farkında değil ancak gelecekte T, Hakan’ın da sizi minnetle ve hürmetle anacağına şimdiden eminiz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sonuç olarak, başlangıçtaki beklentilerimiz aşan Büyük Anaşehir Ailesi’nin bir parçası olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Geleceğimizin aydınlık gençleri topluma ışık olarak yetiştiren ilkeli, ilerici ve gelişimci Anaşehir Koleji’nde yetişen çocuklarımız cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olarak geleceğimize ışık saçmaktadırlar.

Öncelikle belirtmeliyim ki okulumuz evlatlarız için çok güvenilir ve çağdaş. Özel okul olmanın verdiği avantajların yanı sıra disiplin ve Atatürk İlkelerine olan bağlılık, bu okulu seçme sebebimizdir. Başta sınıf öğretmenimiz olmak üzere tüm idareci ve öğretmenlerimize sonsuz güveniyoruz. Oğlum okuldayken içim rahat, emin ellerde olduğunu bilerek başarısının tadını çıkarıyoruz. Nice birlikte senelere…

Tecrübeli, istekli ve donanımlı eğitim kadrosuyla her zaman çalışılabilir, çözüm odaklı idareci ve personeli ile Özel Anaşehir İlkokulu bizim için çok değerli. Çocuklarımızı geleceğe hazırlarken kalabalıklar içinde kaybolmadan gelişimlerini tamamlayabilme imkanı sundukları için tüm öğretmenlerimize ve okul yönetimine teşekkürlerimizi sunarız.

Güvenli ve donanımlı bir eğitim öğretim kurumu. Tecrübeli, idealist öğretmenlerine çocuğumuzu gönül rahatlığıyla teslim ediyoruz. Disiplinli eğitim anlayışına çocuğumuzu güvenle teslim ediyoruz. Okulu ve dersleri çocuğumuza sevdirerek, çocuğumuzu güvenli adımlarla hayata hazırladığınız için ve emekleriniz için teşekkür ediyoruz.

Çok değerli okul yönetimi ve değerli öğretmenler. 2017/2018 öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu süre zarfında gerek okul yönetimi, gerekse öğretmenlerimize teşekkür ederim. Güler yüzlü kadronuzla hep çözüm odaklı oldunuz. Çocuklarımıza da onu aşıladınız. Gözümüzü arkada bırakmadınız. Dersleriyle ilgilendiniz, bir anne, baba oldunuz. Her birinize ayrı ayrı teşekkürler. Öncelikle okul kurucumuz Sayın İlker ÇEKİNMEZ beyefendiye ve sevgili eşi Füsün ÇEKİNMEZ’e, okul müdürümüz Naran Hanım’a ve sevgili öğretmenlerimize şükranlarımı sunarım.

Çok değerli okul yönetimi ve değerli öğretmenler. 2017/2018 öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu süre zarfında gerek okul yönetimi, gerekse öğretmenlerimize teşekkür ederim. Güler yüzlü kadronuzla hep çözüm odaklı oldunuz. Çocuklarımıza da onu aşıladınız. Gözümüzü arkada bırakmadınız. Dersleriyle ilgilendiniz, bir anne, baba oldunuz. Her birinize ayrı ayrı teşekkürler. Öncelikle okul kurucumuz Sayın İlker ÇEKİNMEZ beyefendiye ve sevgili eşi Füsün ÇEKİNMEZ’e, okul müdürümüz Naran Hanım’a ve sevgili öğretmenlerimize şükranlarımı sunarım.

Her türlü sıkıntı ve önerilerimize destek ve yardımcı olma konusunda çok ilgili ve alakalı davranmaya çalışan bir ekip  “ANAŞEHİR”

Kreş , anaokulu ve ilkokulla beraber 4 yıldır Anaşehir ailesinin bir üyesi olarak, çocuğuma tüm sorunları ile ilgilenen bir kurum olduğunu sadece biz değil, tüm aile fertleri ve arkadaşları da görmektedir. Teşekkürler Anaşehir…

Yaklaşık 3 yıldır mensubu olduğumuz Anaşehir Koleji’nin birer velisi olarak sizlerle birlikte olmanın ayrıcalığı ve mutluluğunu her an içimizde hissediyoruz. Atatürkçü düşünce sistemini özümsemiş, öğrencilerimize evladı gibi davranan Şengül Öğretmene, Ayşe Öğretmene ve tabi ki Nuray Öğretmenimize sonsuz şükran ve minnetimi arz ederim. Bizlerin bu çatı altında olmamıza vesile olan kurucularımız ve genel müdürümüze de saygı ve hürmetimizi arz ederiz. Tüm öğrencilerimizin başarıları daim olsun.

İlgi ve sevginin kaynağı… Her şeyin demirbaşı… Hayatımızın unutulmaz parçası… Geleceğimizi emin adımlarla attığımız en sağlam bina…