Batıkent Özel Liseler

Batıkent Özel Okullar
Geniş Servis Ağı

Ankara’nın eğitimde ki yükselen yıldızı Batıkent özel liseler bu sene de kapılarını sadece Ankara’nın en zeki öğrencilerine açıyor. 2005’ten beri sürdürdüğümüz mükemmeliyetçi eğitim sistemimiz ile bu öğretim döneminde de okulumuz sadece en iyilerin arasından seçilmiş en iyileri ağırlamakta kararlı. Elit ve köklü özel lisemize katılmaya hak kazanan başarılı öğrencilerimiz ise vatanımızın aydın ilkeleri doğrultusunda, yüzleri batıya dönük bir şekilde eğitim alacaklar ve ülkemizin en iyi üniversiteleri arasında istedikleri bölümlere yerleşmeye kolaylıkla hak sağlayacaklar. Sizler de bu ayrıcalıklı imkanlardan yararlanmak istiyorsanız, elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü her öğretim döneminde sadece saatler içerisinde dolan kontenjanlarımız ile Ankara’nın en özel liseleri arasında yerimizi hak ediyoruz.

Batıkent’in En İyi Özel Lisesi

Batıkent özel liseler olarak Ankara’nın en iyi müfredatına sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Özel olarak tasarlanmış eğitim sistemimiz, her öğrencinin yaratıcılığını geliştirip onların zihinsel ve ruhsal gelişimlerini hızlandıracak şekilde planlanmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından özel onayı almış müfredatımız sıradan akademik derslere ek olarak yirmi beşten fazla sayıda özel derse sahiptir. Örneğin; öğrencilerimizin kültürel ihtiyaç ve gelişimleri için tiyatro, resim, drama, halk dansları, bale, güzel konuşma gibi dersler, zihinsel ihtiyaç ve gelişimleri için satranç, robotik kodlama ve yazılım, bilim atölyesi, zeka oyunları gibi dersler, fiziksel gelişimleri için ise yüzme, paten, diksiyon, jimnastik okçuluk gibi dersler müfredatımıza eklenmiştir.

Batıkent’te Ki En Başarılı Özel Lise

Eğitim konusunda ki bütün başarılarımızın kaynağı ise tabi ki de eşsiz öğretim kadromuzdur. Batıkent özel liseler olarak başarılı öğrencilerimizden sonraki en büyük gurur kaynağımız, bu başarıların mimarları olan öğretmenlerimizdir. Kadromuzda ki bütün öğretmenlerimizi alanlarında uzun yıllar deneyim sahibi olan, kendilerine isim yapmış, alanlarının en iyi öğretmenleri arasından özen ile seçiyoruz. Yerli ve yabancı 100’den fazla eğitimciye sahip olduğumuz kurumumuz kesinlikle ülkemizde ki en iyi eğitim kadroları arasında başı çekmekte. Batıkent’in incisi olan okulumuzda, mükemmel eğitim sistemimiz, profesyonel eğitimci kadromuz, son teknoloji sınıflarımız ve yılmaz ilkelerimizle sizleri de kesinlikle devasa, mutlu ailemiz içerisinde görmek istiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Eryaman Özel Okullar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.