Elvankent Özel Liseler

Elvankent Özel Liseler
Geniş Servis Ağı

Elvankent özel liseler olarak 15 yıllık eğitim deneyimimiz sayesinde geliştirdiğimiz bize özgü eğitim modeli ile öğrencilerimize başarı dağıtmaya bu sene de devam ediyoruz. Uzman kadromuz tarafından hazırlanmış Milli Eğitim Bakanlığı onaylı müfredatımız ile öğrencilerimize önce en doğru üniversiteyi ardından ise en başarılı kariyeri kazanmaları amacıyla eğitim veriyoruz. Elvankent’in en köklü okulları arasında başarıda lider olan okulumuz sadece en iyilerden oluşan öğrenci ve öğretmen kadrosu ile birlikte sizleri bekliyor. Her sene yaptığımız bursluluk sınavları ile de her kesimden öğrenciye inanılmaz fırsatlar sağlayan okulumuz Ankara’da ki her öğrencinin hayallerini süslemeye devam ediyor.

Elvankent’in En İyi Özel Lisesi

Okulumuz da akademik eğitimimizle gurur duyduğumuz kadar öğrencilerimize verdiğimiz kültürel, sosyal ve zihinsel eğitimlerimizle de gurur duymaktayız. Öğrencilerimizi en iyi üniversitelere yerleştirmek için uzmanlar tarafından hazırlanmış derslerimize ek olarak yirmi beşin üstünde ek eğitim dersi ile çocuklarımızı hayata hazırlıyoruz. Elvankent özel liseler olarak verdiğimiz o özel derslere birkaç örnek vermek gerekirse; zihinsel gelişim için zeka oyunları, robotik kodlama ve yazılım, satranç, bilgisayar ve hızlı okumayı, sosyal gelişim için voleybol, basketbol, güzel konuşma, drama gibi dersleri, kültürel gelişim için ise bale, modern danslar, halk dansları, müzik, resim, tiyatro gibi dersleri örnek verebiliriz.

Elvankent Özel Lise Fırsatı

Elvankent özel liseler olarak en övünç duyduğumuz özelliğimiz ise öğrencilerimizi yetiştirme biçimimizden gelmektedir. Bizler birçok okulun akademik başarı verebileceğini ama sadece özel okulların iyi bir insan olma konusunda eğitim verebileceğine inanırız. Bu yüzden okulumuzda unutulmaz dört yıl geçiren bütün öğrencilerimizi ülkemizi aydınlığa taşıyan, ulu önderimizin yıkılamaz değerlerine uygun şekilde yetiştiririz. Eğitim kadromuzun tamamı ülkemizin en aydın bireylerinden olduğu gibi bizlere emanet ettiğiniz çocuklarınızı da ülkenin aydın bireyleri yapmak için eğitim vereceklerdir. Kısacası okulumuz mükemmel eğitim sistemi, alanlarının en iyilerinden oluşan öğretim kadrosu ve köklü ilkelerine sağdık kalan yönetimi ile Elvankent’in en iyi, en çok tercih edilen özel lisesi oluyor. Sizleri de binlerce öğrencimiz ve yüzün üstünde öğretim görevlimiz olan bu mutlu ailemize bekleriz.

Bir önceki yazımız olan Çayyolu Özel Liseler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yanıt yazın