Etimesgut Dershaneler

Etimesgut Dershane
Geniş Servis Ağı

Etimesgut dershaneler listesinin en başında bu sene de Anaşehir Koleji bulunmakta. Ankara’nın en köklü eğitim kurumu olan okulumuz her sene olduğu gibi bu eğitim döneminde de Ankara’nın en çok tercih edilen eğitim kurumu olmayı başardı. 2005 yılında kurulduğundan beri düzenli olarak bu ünvanı hak eden kurumumuz yakın gelecekte de başarılı çizgisinden sapmamaya kararlı. Son teknoloji okullarımız, sosyal projelerimiz, uzman öğretmenlerimiz ve ilkelerimiz ile her geçen gün sizlerle birlikte gelişip büyümeye devam ediyoruz.

Etimesgut’ta Dershane

Okulumuz öğrencilerine tanıdığı imkanları ile Etimesgut dershaneler denilince ilk akla gelen isim olmayı başarmıştır. Geniş ve bir o kadar da detaylı sosyal imkanları, projeleri ve modern eğitim anlayışıyla her eğitim döneminde Ankara’nın en başarılı okullarından biri olmakta. Gerek normal eğitim müfredatına ek olarak koyduğu 25’in üstünde dersle gerekse öğrencilerine sunduğu teknolojik imkanlarıyla öğrencilerine %100 başarı garantisi vermekte. Kurumumuz bununda ötesine geçerek öğrencilerine yüzde yüz akademik başarı garantisi vermekle kalmayıp onları hayatta başarılı birer bireye yetiştirme sözü vermekte. Bunu ise öğrencilerimizi ana okulu seviyesinden beri ülkemizin kurucusu Atatürk’ün ilke ve inkılaplarının ışığında yetiştirerek yapmaktayız. Öğrencilerimiz ilkeli eğitimimiz sayesinde bizleri üniversite hayatı için bıraktıklarında çoktan toplumda parmakla gösterilecek, örnek birer birey oluyorlar. Kısacası bize emanet edilen çocuklarımızın sadece eğitim hayatlarına değil kalplerine dokunuyoruz.

Etimesgut’un Dershaneleri

Okulumuzun Etimesgut dershaneler listesinde ki en iyi eğitim veren kurum olmasının mimari tabi ki de öğretmenlerimizdir. Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden oluşan uzman eğitim kadromuz, hem öğretmenlik hem de çocuk psikolojisi üstünde ki yetkin eğitimleriyle okulumuza her sene büyük başarılar sağlamaktadır. YKS, TYT ve AYT sınavlarının her biri için ayrı ayrı eğitimlere, seminerlere katılan hocalarımız kesinlikle öğrencileri için en iyi eğitimi vermektedirler. Branşlarının en iyileri arasından seçilen öğretim kadromuz böylece öğrencilerimizin girecekleri her sınav için ayrı ayrı ders ve çalışma programları hazırlayabilmektedir. Bu sayede okulumuz her sene Türkiye çapında yapılan sınavlarda düzenli olarak dereceye giren öğrenciler çıkarabilmektedir. Derecelere alıştığımız okulumuzda sizleri de görmek isteriz.

Bir önceki yazımız olan Bağlıca Dershane başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.