Yaşamkent Özel Liseler

yasamkent ozel liseler
Geniş Servis Ağı

Yaşamkent özel liseler olarak Yaşamkent’te eğitim rüzgârı estirmeye devam ediyoruz. Yaşamkent’in en iyi liseleri arasına adını şimdiden yazdırmış olan okulumuz genç ve dinamik eğitmen kadrosu ile göz dolduruyor. Onlarca çeşitli derslere giren alanlarının en iyilerinden oluşan yüzün üstünde eğitmen kadromuz her sene öğrencilerimizi başarıya bir adım daha yaklaştırıyor. 2005 yılında başlayan eğitim sevdamız, neredeyse 15 yıla gelen eğitmenlik deneyimimiz ile her geçen gün daha da filizlenerek öğrencilerimize her sene farklı başarı imkanları sunmakta. Yüzlerce eğitmenimizin 15 yılda eğittiği binlerce gencin başarılı hayatları ise okulumuzun su götürmez garantisi olarak bugüne kadar bizi gururlandırmakta.

Yaşamkent Özel Liseler Fırsatı

Yaşamkent özel liseler olarak öğrencilerimize akademik başarıdan çok daha fazlasını katmayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı onaylı müfredatımıza ek olarak öğrencilerimizi hayata hazırlayan yirmi beşin üstünde ek ders veriyoruz. Bu dersler drama, tiyatro, seramik, müzik, bale, halk dansları gibi kültürel başarıyı arttıracak derslerden başlayarak robotik kodlama, bilim atölyesi, satranç, zeka oyunları, hızlı okuma ve radyo televizyon gibi bilimsel zekayı arttıracak dersleri kapsamaktadır. Kısacası bizlere emanet edilen öğrencilerimizi ülkemizin en iyi üniversitelerine yerleştirmek ile kalmıyoruz onlara bütün hayatları boyunca kullanabilecekleri, onları başarıya taşıyacak eğitimler veriyoruz.

Yaşamkentte Ki En İyi Özel Lise

Yaşamkent’in en iyi özel lisesi olmamızın sebebi ise mükemmel eğitim müfredatımız veya saygın öğretmen kadromuzdan önce tabi ki de aydın ilkelerimizdir. Yaşamkent özel liseler olarak kendimizi öğrencilerine başarılı üniversite imkanları sağlayan öğretmenlerden önce kendi çocuklarını hayata hazırlayan birer ebeveyn olarak görüyoruz. Bize emanet ettiğiniz çocuklarınızı sarsılmaz ilkelerimiz ile mükemmel birer vatandaşa ve örnek bir birey olmaya doğru yönlendiriyoruz. Ülkemizin kurucusu, ulu önderimiz Atatürk’ün ışığı altında öğrencilerimizi muasır medeniyetler seviyelerine yakışacak insanlar olmaları için şekillendiriyoruz. Amacımız bizlere emanet edilmiş genç zihinleri akademik olarak başarılı birer birey oldukları kadar ülkemizi ileri taşıyacak saygın kişiler haline getirmek. İşte bu yüzden Yaşamkent’te ki en başarılı özel lise unvanını haklı bir şekilde taşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sincan Özel Liseler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.