ÇAYYOLU ÖZEL OKUL FİYATLARI

Çayyolu Özel Okul Fiyatları

Çayyolu özel okul fiyatları Ankara Çayyolu’nda bulunan eğitim kurumları arasında verilen eğitimin niteliği ve başarısı düşünüldüğünde gayet uygundur. Çayyolu, Ankara’nın son zamanlarda en çok tercih edilen bölgelerindendir. Son birkaç yılda Çayyolu’nda özel okul ve kolej sayısında artış olmuştur. Bölgede bulunan özel okullar arasında tercih yaparken okulların birbirlerine göre avantajları, artı yönleri değerlendirilerek tercih yapılmalıdır. Özel okullar öğrenciler için akademik olarak kaliteli eğitimin yanında, öğrencilere bol etkinlik sunularak onların gelişimlerini desteklemektedir. Öğrencilere kreş, anaokulu, ilkokul ve ortaokul olarak eğitim veren kurum önümüzdeki yıllarda lise açmayı da planlanmaktadır. Lise ve yurt bulunan proje gerçekleştiğinde çocuklarınız için kreş eğitiminden başlayarak liseden mezun olana kadar kesintisiz bir eğitim verilmektedir.

Çayyolu özel okul fiyatları Çayyolu’ndaki diğer okulların fiyatları düşünüldüğünde çok uygundur. Okulda öğrencilerin nitelikli, başarılı, donanımlı, modern, bilgili, kültürlü, maddi-manevi değerlere saygılı, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, araştıran, sorgulayan bireyler yetişme gayesiyle 2005 yılından beri eğitim vermektedir. 7 şubesi bulunan okul Çankaya, Ümitköy, Çayyolu, Etimesgut’ta şubelerimiz bulunmaktadır. Okulun kendisine ait bir radyosu bulunmaktadır. Bu radyoda her gün yayın yapılmaktadır. Öğretmenler ve öğrenciler her gün bu radyoda derslerle ilgili yayın yapmaktadır. Derslerle ilgili paylaşımlar dışındaki sürelerde sürekli olarak müzik yayını yapılmaktadır. Radyo yayınları öğrencilerin diksiyon eğitimleri için birebir uygulama imkanı buldukları bir sistemdir.

Okul yabancı dil eğitimine çok önem vermektedir. Yabancı ve Türk öğretmenler tarafından paralel bir şekilde verilmektedir. Anaokulun itibaren oyun, müzik, hikaye, şarkı gibi etkinliklerle dil eğitimi verilmektedir. Gramer dersleri Türk öğretmenler; konuşma ve diksiyon dersleri yabancı öğretmen tarafından verilmektedir. İngilizce derslerinin yanında seçmeli olarak Almanca, Rusça ve Fransızca dersleri de verilmektedir. Çayyolu özel okul fiyatları bu kadar sağlanan imkanlar düşünüldüğünde çok uygundur. Ayrıca erken kayıt döneminde ve kayıt yenilendiğinde kampanyalı fiyatlara kayıt olabilirsiniz. Yüzme, satranç, diksiyon, tiyatro, halk oyunları, modern danslar, bilgisayar, tenis, futbol, jimnastik, el sanatları, plastik sanatlar, hızlı okuma, bale, drama, okçuluk, zeka oyunları, radyo ve televizyon spikerliği, robotik kodlama ve yazılım, basketbol, voleybol gibi pek çok etkinlikler sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ümitköy Koleji başlıklı makalemizde Kolejler Ümitköy, Ümitköy koleji ve Ümitköy kolejler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın