Eryaman Bursluluk Sınavları

Eryaman Bursluluk Sınavları
Geniş Servis Ağı

Eryaman Koleji, kurulduğu günden bu yana öğrencilerine kaliteli bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Okul ile hayatı bütünleştirmeyi hedefleyen bir eğitim kurumudur. Öğrencileri yalnızca akademik başarıya hazırlamamakta, aynı zamanda öğrencilerin sosyal zekalarını geliştirmelerine de yardımcı olmaktadır. Eryaman Koleji öğretim programları arasında; değerler eğitimi, İngilizce eğitimi, öğrenci gelişim programı, kodlama ve robotik, psikolojik danışma ve rehberlik yer almaktadır. Anaokulu, ilkokul ve lise düzeyinde eğitimler vermektedir. Eryaman Koleji, sahip olduğu profesyonel öğretmen kadrosu ve öğrencilere sağladığı pek çok imkan sayesinde Ankara’nın en çok tercih edilen okullarından biri haline gelmiştir.

Eryaman Koleji, öğrencileri için ön kayıt ve bursluluk sınavı imkanları sunmaktadır. Ekonomik durumu uygun olmayan ya da daha uygun fiyatlar ile bu eğitim kurumundan yararlanmak isteyen aileler, ön kayıt ve bursluluk sınavlarını takip ederek pek çok fırsat yakalayabilirler.

Eryaman Koleji Bursluluk Sınavları Başvurusu Hakkında

Eryaman bursluluk sınavları, başarılı öğrencilere maddi destek olma amacı ile düzenlenen sınavlardır. Bu sınavlarda başarılı olan öğrenciler, ücretsiz ya da indirimli bir şekilde eğitim görebilme şansı elde ederler. Eryaman bursluluk sınavları, kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan duyurular ile açıklanmaktadır. Aileler, sınavların hangi tarihte olacağını ve hangi düzey öğrenciler için gerçekleşeceğini bu duyurular aracılığı ile öğrenebilirler.

Eryaman bursluluk sınavları başvurusu, kurumun resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sınava girmek isteyen öğrenciler, internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak sisteme yüklemelidir. Kayıtlar, kurumun ilgili birimlerine iletilmektedir. Kayıt sorumluları, başvuru formunu dolduran öğrencileri arayarak süreç hakkında bilgi vermektedir.

Eryaman Koleji Kampüsü Hakkında

Eryaman Koleji, Eryaman Mahallesi’nde yer almaktadı. Bünyesinde sınıf, etkinlik odaları, konferans salonları, kapalı spor salonu, müzik odaları, fen bilgisi laboratuvarı, toplantı salonlarını içeren büyük bir kampüs alanına sahiptir. Kampüs bünyesinde okçuluk dersleri, karate etkinliği, Anıtkabir gezisi, kodlama, sergiler, satranç turnuvası ve geziler gibi pek çok farklı etkinlik düzenlenmektedir.

Öğrencilere kampüs hayatını yaşatarak, okulda kendilerini mutlu hissetmelerini sağlayan Eryaman Koleji, aileler ile her zaman iletişim halinde olarak onları da eğitim sürecine dahil etmeyi amaçlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Sincan Kolejleri başlıklı makalemizde sincan koleji ve sincan kolejleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın