Etimesgut Dershane

Etimesgut Dershane
Geniş Servis Ağı

Ankara’nın en iyi eğitim kurumu olan Anaşehir Koleji, Etimesgut dershane denilince de ilk akla gelen isim oluyor. YKS, TYT, AYT gibi her sene öğrencileri zorlayan birçok sınavda eriştiğimiz yüksek dereceler ile de bizlere bahşedilen bu büyük ünvanları başarıyla taşıdığımıza inanıyoruz. Övünçle bahsettiğimiz başarımıza ise yıllarca verdiğimiz emeklerimiz ile ulaşmış bulunmaktayız. 2005 yılında öğrencilere kapılarını ilk kez açan kurumumuz hala ilk günkü eğitim alevini içinde bulundurmaktadır. Sönmeyen eğitim aşkımız, öğrencilerimize sunduğumuz diğer sayısız imkanlarımız ile birleşince doğal olarak Ankara’nın en çok tercih edilen, en özel eğitim kurumu olmaktayız.

Etimesgut’taki En İyi Dershane

Peki Etimesgut dershane olarak bizleri özel kılan özelliklerimiz nelerdir. Tabi ki de bizi diğer okullardan ayıran en büyük özelliğimiz öğretmen kadromuzdur. Yüzü aşkın öğretmenimizin bin yılı aşkın toplan öğretim yılı deneyimi kesinlikle öğrencilerimizin başarıya ulaşmasında ki ilk adımlarıdır. Öğretmenlerimiz alanlarının en başarılı öğretmenleri arasından seçildikleri gibi öğrenci psikolojisi hakkında detaylı eğitimlere tabii tutulmaktadırlar. Böylelikle öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz arasında başka hiçbir okulda bulamayacağınız bir bağ oluşmaktadır. Okulumuz öğrencilerimize ikinci bir ev, öğretmenlerimiz ise ikinci bir aile olmaktadır. Kısacası öğrencilerimizin daha iyi bir YKS, TYT, AYT puanı almaları için gerekli bütün sosyal ve psikolojik imkanlar okulumuzda özenle yaratılmaktadır.

Etimesgut’un En Çok Tercih Edilen Dershanesi

Okulumuz başarılı bir eğitmen kadrosu, özenle yaratılmış bir müfredat, teknolojik olarak benzersiz sınıflara ek olarak başka hiçbir okulda bulamayacağınız özel bir imkan daha sunmaktadır. O imkan öğrencilerimizin kişiliklerine sunduğumuz özel katkımızdır. Etimesgut dershane olarak her sene en çok tercih edilen kurum olmak tabi ki de sadece akademik eğitimde başarı ile olmuyor. Okulumuzda öğrencilerimize akademik hayatlarında işe yarayacak bilgileri öğrettiğimiz gibi ülkemizin baş öğretmeni Atatürk’ün ilkelerini de öğretmekteyiz. Uzun lafın kısası okulumuzda hedefimiz öğrencilerimize muasır medeniyetler seviyesine uygun bir eğitim vermektir. Bu yüzden bizimle geçirecekleri eğitim süresi boyunca öğrencilerimize Atatürk’ün ilke ve inkılapları ışığında eğitim veririz. Sonuç olarak da toplumun en üst basamaklarına gelen bireyler yetiştirmiş oluruz.

Bir önceki yazımız olan Sincan Fatih Kolejleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.