Etimesgut Dershanesi

Geniş Servis Ağı

Etimesgut dershanesi, Etimesgut bölgesinde yer alan dershaneler arasında ilk sıralardadır. Etimesgut bölgesinde yer alan dershaneler arasında en çok tercih edilen özel eğitim kurumu Anaşehir Koleji’dir. Çocuklarının kaliteli bir eğitim alması için plan yapan aileler Etimesgut dershanesini tercih etmektedir. Merkezi olarak düzenlenen sınavlarda büyük başarı elde eden Etimesgut dershanesi, öğrencilere sistematik çalışma alışkanlığı kazandırarak sınava hazırlık sürecinde onlara destek olmaktadır. Yalnızca öğrencilere değil, aynı zamanda ailelere de sınava hazırlık sürecinde destek olmayı başarabilmektedir. Sık sık düzenlenen veli toplantıları ve eğitimler sayesinde veliler ile yakın iletişim kurulabilmektedir.

Etimesgut dershanesi, merkezi sınavlara hazırlanan öğrencilere akademik anlamda destek olmaktadır. Sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin en büyük yardımcısı haline gelen kurum; YKS, TYT ve AYT gibi sınavlar için farklı eğitim programları bulundurmaktadır. Hazırladığı programlar sayesinde öğrencileri planlı bir çalışmaya tabi tutmaktadır. Öğrencilerin kariyer planlarına da katkı sağlamakta ve onlara yaşam koçluğu yapmaktadır. Öğrencilere sağladığı danışmanlık hizmeti, çok sayıda talep görmesine sebep olmuştur.

Etimesgut Dershanesi ve Eğitimi Hakkında

Etimesgut Dershanesi, öğrencilere rahat bir eğitim ortamı sağlamayı amaçlamaktadır. Kendilerini evlerinde hisseden öğrencilerin sınavlarda daha başarılı olduğuna inanılmaktadır. Buna ek olarak, dershanede bulunan deneyimli ve bilgili öğretmenler de öğrencilerin başarısında oldukça etkilidir. Öğrenciler ile iyi iletişim kurmayı amaçlayan öğretmenler, onları hem akademik hem de sosyal hayata hazırlamayı amaçlamaktadır.

Eğitim kalitesi oldukça yüksek olan kurum, öğrencilere sık sık deneme sınavları yaparak onları psikolojik olarak da sınava hazırlamayı planlamaktadır. Öğrencilerin sıklıkla kendilerini denemesi, hatalarını görmesine ve kendilerini tanımasına yardımcı olmaktadır. Düzenlenen deneme sınavlarının sonuçları öğretmen eşliğinde incelenerek eksikler tamamlanmaktadır.

Etimesgut Dershanesi Sosyal Etkinlikleri Hakkında

Etimesgut Dersanesi, öğrenciler için pek çok sosyal etkinlik düzenlemektedir. Bunların büyük bir çoğunluğunu üniversite gezileri oluşturmaktadır. Öğrencilerin üniversite gezilerine katılmaları, motivasyonu arttıran bir durumdur. Etimesgut Dershanesi de kurum olarak öğrencilerin motivasyonunu üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Üniversite gezilerine ek olarak düzenlenen kahvaltı, piknik, hızlı okuma kursları gibi etkinlikler de oldukça yararlı olmaktadır. Böylece öğrenciler kendi aralarında da iletişim kurabilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Dershane başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.