Etimesgut dershaneleri

Geniş Servis Ağı

Etimesgut dershaneleri arasında ilk sıralarda yer alan Anaşehir Koleji; kreş, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi düzeyindeki öğrencilere eğitim vermektedir. Çocukları için iyi bir eğitim hayatı planlayan aileler, Etimesgut bölgesinde yer alan dershaneler arasında en çok Anaşehir Koleji’ni tercih etmektedir. Ekonomik durumu eğitim masraflarını karşılamaya yeterli olmayan aileler için erken kayıt fırsatları bulunmaktadır. Ayrıca, başarılı öğrencilerin eğitim ücreti ödemeden okuyabilmeleri için bursluluk sınavları düzenlenmektedir.

Anaşehir Koleji, dershanelerin kapanmasının ardından merkezi sınavlara hazırlanan öğrencilerin sınava hazırlık sürecindeki en büyük yardımcılarından bir tanesi olmuştur. YKS, TYT ve AYT gibi sınavlarda büyük başarılar elde eden kurum, öğrencilerin gelecek planlarını oluşturabilmeleri konusunda da yardımcı olmaktadır. Öğrencilere sağladığı danışmanlık hizmeti sayesinde de çok tercih edilen bir kurum haline gelmiştir.

Etimesgut Bölgesi ve Eğitim

Anaşehir Koleji, Etimesgut bölgesinde eğitim veren bir kurumdur. Etimesgut Dershaneler bölgesi, pek çok özel okulu içinde barındırmaktadır. Öğrencileri öncelikle sosyal hayata hazırlamayı hedefleyen kurum, aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan müfredatı ile akademik anlamda da kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Bunu yaparken de öğrencilere kendi evlerindeymiş gibi hissettirmeyi amaçlamaktadır. Ev samimiyeti düzeyinde eğitimler ile hizmetlerine devam etmektedir. Tam donanımlı derslikler ile öğrencilere evlerinde gibi hissettirebilmeyi başarmaktadır.

Sahip olduğu donanımlı ve deneyimli öğretmen kadrosu ile öğrencileri başarıya taşımakta olan kurum, öğretmen – öğrenci ilişkisini de öenmseyerek iyi ilişkiler kurulmasını amaçlamaktadır. Bu sayede, öğrencilerin okula bağlılıklarının artacağı inancı vardır.

Etimesgut Dershaneler Sosyal Etkinlikleri

Etimesgut Dershaneler bölgesi, pek çok özel okulun yarış halinde olduğu bir bölgedir. Dershaneler, öğrencilere sundukları eğitimin kalitesi ile yarışırlarken aynı zamanda öğrencilere sağladıkları sosyal etkinlikler ile de yarışabilmektedir. Anaşehir Koleji, öğrencileri için; spor, sanat, bilim gibi pek çok alanda aktif olarak çalışabilme imkanı tanımaktadır. Öğrenciler, kurum tarafından düzenlenen sosyal etkinliklere katılabildikleri gibi aynı zamanda kurum tarafından zorunlu tutulan sosyal etkinlik derslerine de katılabilmektedir.

Etimesgut Dershaneler, sosyal etkinlik konusunda oldukça zengindir. Robotik kodlama ve yazılım, radyo spikerliği ve diksiyon, yüzme, modern danslar, halk dansları, drama, satranç, basketbol, voleybol, futbol, karete gibi çeşitli sosyal etkinliklere rastlamak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Dershanesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.