Eryaman Kolejleri

Eryaman Koleji

Eryamandaki Kolejler

21.yy.da daha ileri bir seviyeye, muhasır medeniyetler seviyesine, çağdaş bir topluma ulaşabilmemiz için eğitimli bireylere ihtiyacımız vardır. Eğitimli bireylere de ancak okullar ve öğretmenler sayesinde ulaşabiliriz. Eryaman kolejleri olarak Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, maddi ve manevi değerlere saygılı, ülkesine ve milletine bağlı, merhametli , hoşgörülü, çağdaş, araştıran, sorgulayan, okuyan, ileri görüşlü, modern, çalışkan, saygılı, hak ve sorumluluklarının bilincinde olan, karakteri ve kişiliği oturmuş, toplum tarafından örnek gösterilen, fikri hür vicdanı hür irfanı hür bireyler yetişmek hedefiyle eğitim verilmektedir. Kurum olarak iletişime açık, başarılı, çalışkan, öğrenme sürecine aktif bir şekilde katılan, araştıran, sanat- spor ve kültürel faaliyetlere katılan, merhametli, çevresine karşı duyarlı, örnek bireyler yetiştirmek için kurulduğu ilk günden beri eğitim vermektedir.

Eryaman Kolejler

Eğitimin öncelikli amacı öğrencilere örnek olmak ve yetiştirilen öğrenciler herkes tarafından örnek alınan öğrenci olmasıdır. 2005 yılında Eryaman’da kurularak başta Eryaman ilçesi olmak üzere çevresinde yer alan tüm ilçelerin eğitim ve öğrenim konusunda öncü bir eğitim kurumudur. Eryamandaki kolejler arasında öğrencileri için sadece akademik eğitimin vermenin yanında sanatsal-sportif ve kültürel olarak gelişimlerini de destekleyecek etkinlikler planlanmaktadır. Öğrenciler için kreş eğitiminde başlanarak ilkokul, ortaokul ve çok yakında lise eğitimleri de dahil öğrencilerin kesintisiz bir şekilde eğitim almaları sağlanmaktadır. Kolejden mezun olan öğrencilerin tümünün en az bir yabancı dili etkin olarak kullanabilen, bir spor dalıyla ilgilenen, bir müzik aleti çalabilen bireyler olarak ayrılmaları için gerekli olan tüm eğitimler verilmektedir.

Eryaman Koleji

Öğrencilerin kendilerine gerçekçi ve doğru hedefler belirlemeleri konusunda onları gerekli şekilde yönlendiren Eryaman koleji, onların millete ve topluma faydalı bir meslek sahibi olmalarını sağlamaya çalışmaktadır. Okul öğrencilere sağladığı imkanlarla, sahip olduğu öğretmen kadrosu ve işini en iyi şekilde yapmaya çalışan tüm personeliyle birlikte Ankara’nın kolej ihtiyacını karşılayan kurumların başında gösterilmektedir. Kurumun tüm personeli disiplinli ve özverili bir şekilde çalışarak öğrencileri yetiştirmeye çalışmaktadır. Öğrencilerinin iyi bir eğitim almaları için öğretmenlere ve tüm çalışanlara yıl içinde yaşanan değişiklikler göz önünde bulundurularak hizmet içi eğitimler verilmektedir. Tüm personel öğrencilere daha iyisini vermek için uğraşmaktadır.  

Bir önceki yazımız olan ÇAYYOLU ÖZEL OKUL FİYATLARI başlıklı makalemizde Çayyolu özel okul fiyatı, Çayyolu özel okul fiyatları ve Özel okul fiyatı Çayyolu hakkında bilgiler verilmektedir.